1
/
of
10
中古 ディオール ベルト メンズ ブランド Dior ディオール グラビティ Dior Charm ベルト ブラック 小物 USDCD101891011
No reviews
Orders placed before 2pm will be shipped on the same day (excluding Saturdays, Sundays, and holidays)
- Regular price
-
¥55,960 - Regular price
-
- Sale price
-
¥55,960
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability









中古 ディオール ベルト メンズ ブランド Dior ディオール グラビティ Dior Charm ベルト ブラック 小物 USDCD101891011
- Regular price
-
¥55,960 - Regular price
-
- Sale price
-
¥55,960
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
ディオール ベルト メンズ ブランド ディオール グラビティ Dior Charm ベルト 小物 Dior ブラック
| 素材 | カーフ |
| カラー | ブラック |
| 表記サイズ | #95 |
| 全長 | 約112cm |
| モチーフ幅(W×H) | 約7×4.5cm |
| ベルト幅 | 約3.5cm |
| 仕様 | ベルトカット不可 リバーシブル仕様 |
| 付属品 | 純正BOX、純正保護袋 |
| 保証 | 初期不良のみ対応 |
| コンディション | Sランク:未使用品 |
| 全体コンディション | 金具に若干の小傷があります。 |









