







![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Tiffany Necklace Women's Brand Tiffany Keys Accessories Overseas Limited Model Pendant Red Bean 35483853 TIFFANY & Co. Silver ◆TIFFANY & Co. is a global jewelry brand founded in New York in 1837. Known for its timeless, sophisticated design and outstanding craftsmanship, Tiffany Blue represents a unique worldview. The brand offers a wide range of collections, including engagement rings, necklaces, bracelets, and silver accessories, and is highly popular as a brand that continues to be loved by generations. A shining symbol of hope and optimism, Tiffany Keys are a shining symbol of a bright future. This timeless and elegant pendant exudes understated sophistication.
| Product number | 35483853 |
| material | Sterling silver |
| color | silver |
| size | Charm (length x width): Approx. 18 x 8mm |
| chain length | Approximately 41cm |
| weight | Approximately 2g |
| accessories | Dedicated BOX/Shopper |
| Guarantee | Only initial defects are supported |










